SJ Resorts - шаблон joomla Joomla

OBÓZ - JASTRZĘBIA GÓRA - 2022

January 12, 2022

JASTRZĘBIA GÓRA

Jastrzębia Góra położona jest w najwyższej części polskiego wybrzeża oraz najdalej wysuniętym punkcie naszego kraju w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Przyciąga rzesze turystów niepowtarzalnymi widokami, czystym przesyconym jodem powietrzem, malowniczym klifowym brzegiem, czystą wodą, piaszczystą plażą.

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy FENIKS położony we wschodniej części Jastrzębiej Góry. Cały teren ośrodka obejmuje 1,5 ha w całości jest zadrzewiony i ogrodzony.

Plaża: 300 metrów od obiektu, piaszczysta. Pokoje: 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: sale sportowe do gry w tenisa stołowego, cymbergaj, piłkarzyki, sale multimedialne, Wi-Fi na terenie całego ośrodka, boisko do piłki plażowej, sprzęt sportowy, wypożyczalnia rowerów, plac zabaw,  Mini Zoo. 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

 •  

  1 dzień: Wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Jastrzębiej Góry w godzinach późno popołudniowych. Zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami, kolacja, nocleg.
   

  2 – 11 dzień: Realizacja programu pobytu: wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Władysławowa: spacer promenadą Gwiazd Sportu oraz po porcie, wejście na Wieżę Widokową w Domu Rybaka, zwiedzanie Muzeum Motyli oraz Muzeum Iluzji – Magiczny Zawrót Głowy, wstęp do Ocean Parku gdzie można poczuć się jakby się było na dnie oceanu, można spacerować tuż obok rekinów oraz 34 metrowego płetwala błękitnego w skali 1:1. Na 20h znajduje się wodospad, żywe rekiny oraz ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, maxi klocki oraz ryby rzeźbione z drewna. Wycieczka autokarowa na Hel z przewodnikiem, spacer po mieście, deptak, port rybacki, spacer szlakiem militarnym, zwiedzanie Fokarium – pokaz karmienia fok z prelekcją, wstęp do muzeum z wystawą „Ssaki naszego morza”. Zwiedzanie Latarni Morskiej w Rozewiu – w latarni mieści się muzeum latarnictwa z modelami dawnych latarń począwszy od starożytnej latarni na wyspie Faros. Zajęcia sportowe: sportowe igrzyska (gry sportowe, tor przeszkód, zabawy sprawnościowe, rozgrywki w siatkówkę plażową), gry zespołowe. Zajęcia integracyjne: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia plastyczne, NEPTUNALIA, pokazy „Mam Talent” - konkurs talentów, karaoke, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkurs rzeźb i budowli z piasku, występ gawędziarza kaszubskiego.
   

  12 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Jastrzębiej Góry w drogę powrotną. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

   


   

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
 • Co zabrać: ważną legitymację szkolną z numerem PESEL, mały plecak, odzież na różne warunki pogodowe, przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, strój kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem UV.
 • Poradnik rodzica dostępny na stronie:
 • Kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć na 3 tygodnie przed planowanym wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz młodzieżowy.
 • Zakwaterowanie dzieci odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwość życzeń dzieci. Z tych względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach.
 • Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.
 • Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta. W celu otrzymania faktury prosimy o wysłanie maila na adres: wraz z danymi. Fakturę wystawiamy tylko na osobę zawierającą umowę!
 • Impreza turystyczna grupowa – minimalna liczba osób wymaganych, aby impreza turystyczna się odbyła to 35 osób.

WAŻNE INFORMACJE:

 • Rozkład jazdy dostępny na stronie:
 • Głównym miejscem wyjazdu jest Dąbrowa Górnicza.
 • Dostęp do atrakcji uzależniony od aktualnie obowiązujących wytycznych i przepisów prawa.
 • Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 • Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 • W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży informujemy, że program kolonii będziemy się starać zrealizować w całości. Gdyby nie było możliwe zorganizowanie któregoś z punktu programowego będzie on zastąpiony inną atrakcją.
 • Połączenia antenowe realizowane są za dopłatą przy min. 8 osobach – realizację połączeń antenowych Organizator potwierdza telefonicznie lub e-mailem na 10 dni przed datą wyjazdu danej imprezy.
 • Na trasach dojazdowych możliwy jest przejazd busem, samochodem osobowym.
 • Miejsca w autokarze docelowym przydzielane są przez Organizatora. O numerze miejsca w autokarze informuje Organizator lub przedstawiciel organizatora w dniu wyjazdu, przed wejściem do autokaru.
 • Limit bagażu – 15 kg/osoba.
 • Prosimy Klientów o przybycie na miejsce zbiórki 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

 

ORGANIZATOR: SANPRO SYNERGYTABELE Z DOFINANSOWANIEM:

TABE1TABE2TABE3TABE4TABE5

.

Lp.

Termin z transportem 12 dni

Cena od osoby

1.

14.07. – 25.07.2022r.

1970,00 zł

2.

10.08. – 21.08.2022r.

1970,00 zł

 

CENA OBEJMUJE: przejazd autokarem, zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną, ognisko z pieczeniem kiełbasek, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW 10 000 PLN TU SIGNAL IDUNA, wycieczkę autokarową do Władysławowa, wycieczkę autokarową na Hel, bilety wstępu: Dom Rybaka we Władysławowie – Muzeum Motyli, Muzeum Magiczny Zawrót Głowy, Wieża Widokowa, Ocean Park Władysławowo, Fokarium na Helu, latarnia morska w Rozewie, przewodnika podczas wycieczki do Władysławowa i na Hel, realizację programu, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2,00 zł/os., Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2,00 zł/os., podatek VAT.

 

Wyżywienie: 4x dziennie.

Transport: autokar klasy LUX.

Imię i Nazwisko:*
E-mail:*
Numer kontaktowy:*
Data rozpoczęcia imprezy:*
 / 
 / 
Dodatkowe informacje:*
Weryfikacja:

Usługi

 • Opieka pilota
 • Oferta z dofinansowaniem
 • Ubezpieczenie
 • Nocleg
 • Transport
 • Wyżywienie
 • Basen

Socjalny

32 735 50 12 
32 792 75 69 

Kontakt

Biuro Podróży PARTNER 32 792 86 05

ING BANK Śląski Spółka Akcyjna 
07 1050 1360 1000 0023 5973 0203

Rezerwacja:32 792 86 06
19 LAT
 • 
  Imię i Nazwisko:*
  E-mail:*
  Numer kontaktowy:*
  Data rozpoczęcia imprezy:*
   / 
   / 
  Dodatkowe informacje:*
  Weryfikacja:
OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI