SJ Resorts - шаблон joomla Joomla

WYCIECZKA DUSZNIKI ZDRÓJ

April 15, 2022

Duszniki Zdrój – są miastem uzdrowiskowym położonym w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim. W Kotlinie Kłodzkiej występuje największe w Sudetach skupisko uzdrowisk. Wpływ na to ma przede wszystkim występowanie licznych źródeł mineralnych i łagodny klimat. Duszniki-Zdrój leżą w zachodniej części kotliny pomiędzy Górami Stołowymi a Górami Bystrzyckimi co czyni ten teren wyjątkowo atrakcyjnym dla turystów.

 

OPIS OFERTY:

 • ZAKWATEROWANIE: Pensjonat Uzdrowisko Skałka jestpołożony na wysokości 600 m n.p.m., skąd można podziwiać panoramę gór i miasta. Jest to rodzinny ośrodek na 60 miejsc noclegowych, położony w sąsiedztwie parku zdrojowego, pijalni wód mineralnych oraz teatru zdrojowego, a dodatkową atrakcją jest bliskość kawiarni i restauracji. Wyjątkową atrakcją tego miejsca jest również własny pobór wody źródlanej z jednego z najstarszych dusznickich źrodeł wody leczniczej
  Pokoje: 2,3,4,5 osobowe wyposażone w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Wi-Fi.   
   

  PROGRAM POBYTU:
  1 dzień: wyjazd z Dąbrowy Górniczej, parking główny przy ArcelorMittal, Al. J. Piłsudskiego 92 o godz. 06:00, przyjazd do Duszników Zdrój, śniadanie, czas wolny, zakwaterowanie,obiadokolacja, grill, nocleg.
  2 dzień: śniadanie, wycieczka z przewodnikiem - przejazd do Kudowy Zdrój, zwiedzanie Muzeum Zabawek oraz Kaplicy Czaszek, przejazd w Góry Stołowe, przejście szlakiem Błędnych Skał, powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
  3 dzień: śniadanie, wycieczka z przewodnikiem – zwiedzanie Muzeum Papiernictwa, Zieleniec, powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
  4 dzień: śniadanie, wycieczka z przewodnikiem – przejazd do Kłodzka, zwiedzanie Twierdzy (główna trasa turystyczna + podziemne labirynty), Minieuroland. Powrót do obiektu, obiadokolacja, nocleg.
  5 dzień: śniadanie, czas wolny, obiad, wyjazd w drogę powrotną około godz. 15.00. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach późno popołudniowych.

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Pierwsze świadczenie - śniadanie w dniu przyjazdu, ostatnie - obiad w dniu wyjazdu.
 • Ramowy program wycieczki może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Organizatora.
 • Impreza turystyczna grupowa.
 • Realizacja nastąpi przy min. 35 zapisanych uczestnikach.
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
 • Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 • W przypadku korzystania ze zniżek wymagany jest dokument poświadczający wiek.
 • Głównym miejscem wyjazdu jest Dąbrowa Górnicza.
 • Miejsca w autokarze docelowym przydzielane są przez Organizatora. O numerze miejsca w autokarze informuje Organizator lub przedstawiciel organizatora w dniu wyjazdu, przed wejściem do autokaru.
 • Prosimy Klientów o przybycie na miejsce zbiórki 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

 

LP.

TERMIN - 5 dni

CENA
OSOBA DOROSŁA

CENA
DZIECKO DO 10 LAT

1.

07.09 – 11.09.2022

875 zł

830 zł

 
CENA OBEJMUJE:
przejazd autokarem, zakwaterowanie(4 noclegI), wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja, Internet WI-FI, bilety wstępu: Muzeum Zabawek, Kaplica Czaszek, Góry Stołowe – Błędne Skały, Muzeum Papiernictwa, Twierdza Kłodzko, Minieuroland ubezpieczenieNNW 10 000 PLN TU SIGNAL IDUNA, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2,00 zł/os., Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2,00 zł/os., podatek VAT.

 

WYŻYWIENIE: śniadanie, obiadokolacja.

Imię i Nazwisko:*
E-mail:*
Numer kontaktowy:*
Data rozpoczęcia imprezy:*
 / 
 / 
Dodatkowe informacje:*
Weryfikacja:

Usługi

  Socjalny

  32 735 50 12 
  32 792 75 69 

  Kontakt

  Biuro Podróży PARTNER 32 792 86 05

  ING BANK Śląski Spółka Akcyjna 
  07 1050 1360 1000 0023 5973 0203

  Rezerwacja:32 792 86 06
  19 LAT
  • 
   Imię i Nazwisko:*
   E-mail:*
   Numer kontaktowy:*
   Data rozpoczęcia imprezy:*
    / 
    / 
   Dodatkowe informacje:*
   Weryfikacja:
  OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI