SJ Resorts - шаблон joomla Joomla

OBÓZ MŁODZIEŻOWY - ŁUKĘCIN - 2022

January 12, 2022

ŁUKĘCIN

Łukęcin - miejsce letniego wypoczynku położone wśród iglastego lasu odgradzającego morze od tej niewielkiej miejscowości. Powietrze wzbogacone żywiczymi aerozolami w połączeniu z morskim jodem zbawiennie wpływają na drogi oddechowe. Wszyscy, którzy na co dzień żyją w zgiełku wielkich miast z pewnością docenią panującą tu ciszę i spokój – nawet w sezonie letnim nie ma tu tłumówOśrodek Wczasowy WRZOS malowniczo położony na rozległym i zalesionym terenie.

Plaża: 300 metrów od obiektu, szeroka i piaszczysta, obiekt posiada własne dojście na plażę ścieżką przez las sosnowy.
Pokoje: 3-, 4- i 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, balkonem, wyposażone w ręczniki, szklanki, talerzyki oraz czajnik, tapczany jednoosobowe, wersalki.

Do dyspozycji uczestników: boisko do piłki nożnej, siłownia zewnętrzna, trampoliny, kort tenisowy, plac zabaw, miejsce na grilla, basen letni.

Wewnątrz obiektu: jadalnia, kawiarnia, duża sala dyskotekowa, 5 sal na różnego rodzaju zajęcia, w tym 2 sale z lustrami, biblioteka, bilard, tenis stołowy, cymbergaj (płatny – 1 zł), piłkarzyki.  

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

 • 1 dzień: Wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Łukęcina w godzinach późno popołudniowych. Zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami, kolacja, nocleg.
   

  2 – 09 dzień: Realizacja programu pobytu: wycieczka autokarowa na wyspę Wolin do skansenu Centrum Słowian i Wikingów. Na miejscu czeka gra terenowa podczas której każdy zapozna się z wczesnośredniowiecznymi wierzeniami słowiańskimi oraz skandynawskimi. Gra będzie polegać na podchodach, a ich celem będzie zebranie przez każdą z drużyn 6 run od mitycznych bogów, którzy ukryli się pod postacią rzemieślników poruszających się po skansenie. Każdy otrzyma także poczęstunek w postaci podpłomyka z marmoladą, miodem lub serem z czosnkiem i ziołami, piernika wypiekanego w piecu chlebowym oraz herbatę ziołową. Następnie przejazd do Międzyzdroi, spacer po molo i Promenadą Gwiazd, rejs statkiem po morzu. Wycieczka piesza plażą do Pobierowa, wizyta w Mini Oceanarium, Papugarni oraz Magicznym Domku. Warsztaty bursztynowe pozwalają poznać historię bursztynu, jego właściwości fizyczne i chemiczne oraz zastosowanie. Umożliwiają zapoznanie się z różnorakimi okazami bursztynu. Po warsztatach nocne poszukiwanie bursztynu z zastosowaniem lamp UV. Zajęcia integracyjne: wieczór kabaretowy, pokazy „Mam Talent” – konkurs talentów, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, rozgrywki sportowe, konkursy plastyczne, chrzest Neptuna, codzienne korzystanie z basenu, ognisko z pieczeniem kiełbasek.
   

  10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Łukęcina w drogę powrotną. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.


   

   

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
 • Co zabrać: ważną legitymację szkolną z numerem PESEL, mały plecak, odzież na różne warunki pogodowe, przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, strój kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem UV.
 • Poradnik rodzica dostępny na stronie:
 • Kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć na 3 tygodnie przed planowanym wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz młodzieżowy.
 • Zakwaterowanie dzieci odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwość życzeń dzieci. Z tych względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach.
 • Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.
 • Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta. W celu otrzymania faktury prosimy o wysłanie maila na adres: wraz z danymi. Fakturę wystawiamy tylko na osobę zawierającą umowę!
 • Impreza turystyczna grupowa – minimalna liczba osób wymaganych, aby impreza turystyczna się odbyła to 35 osób.

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • Rozkład jazdy dostępny na stronie:
 • Głównym miejscem wyjazdu jest Dąbrowa Górnicza.
 • Dostęp do atrakcji uzależniony od aktualnie obowiązujących wytycznych i przepisów prawa.
 • Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 • Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 • W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży informujemy, że program kolonii będziemy się starać zrealizować w całości. Gdyby nie było możliwe zorganizowanie któregoś z punktu programowego będzie on zastąpiony inną atrakcją.
 • Połączenia antenowe realizowane są za dopłatą przy min. 8 osobach – realizację połączeń antenowych Organizator potwierdza telefonicznie lub e-mailem na 10 dni przed datą wyjazdu danej imprezy.
 • Na trasach dojazdowych możliwy jest przejazd busem, samochodem osobowym.
 • Miejsca w autokarze docelowym przydzielane są przez Organizatora. O numerze miejsca w autokarze informuje Organizator lub przedstawiciel organizatora w dniu wyjazdu, przed wejściem do autokaru.
 • Limit bagażu – 15 kg/osoba.
 • Prosimy Klientów o przybycie na miejsce zbiórki 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

 

ORGANIZATOR: SANPRO SYNERGYTABELE Z DOFINANSOWANIEM:

TABE1TABE2TABE3TABE4TABE5

 

Lp.

Termin 10 dni z transportem

Cena od osoby

1.

18.07. – 27.07.2022r.

1949,00 zł

 
CENA OBEJMUJE:
przejazd autokarem, zakwaterowanie (9 noclegów), wyżywienie 4x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną, ognisko z pieczeniem kiełbasek, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW 10 000 PLN TU SIGNAL IDUNA, wycieczkę autokarową na wyspę Wolin oraz do Międzyzdroi, rejs statkiem po morzu w Międzyzdrojach, warsztaty bursztynowe oraz poszukiwanie bursztynu, bilety wstępu do: Centrum Słowian i Wikingów na wyspie Wolin, Mini Oceanarium, Papugarnia oraz Magiczny Domek w Pobierowie, realizację programu, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2,00 zł/os., Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2,00 zł/os., podatek VAT.

Wyżywienie: 4x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport: autokar klasy LUX.

Imię i Nazwisko:*
E-mail:*
Numer kontaktowy:*
Data rozpoczęcia imprezy:*
 / 
 / 
Dodatkowe informacje:*
Weryfikacja:

Usługi

 • Opieka pilota
 • Oferta z dofinansowaniem
 • Ubezpieczenie
 • Nocleg
 • Transport
 • Wyżywienie
 • Basen

Socjalny

32 735 50 12 
32 792 75 69 

Kontakt

Biuro Podróży PARTNER 32 792 86 05

ING BANK Śląski Spółka Akcyjna 
07 1050 1360 1000 0023 5973 0203

Rezerwacja:32 792 86 06
19 LAT
 • 
  Imię i Nazwisko:*
  E-mail:*
  Numer kontaktowy:*
  Data rozpoczęcia imprezy:*
   / 
   / 
  Dodatkowe informacje:*
  Weryfikacja:
OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI