SJ Resorts - шаблон joomla Joomla

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

 

ZASADY DOFINANSOWANIA Z ZFŚS W 2021 r

WYCIECZKI OBJAZDOWE - AUTOKAR, PROM, SAMOLOT

 

Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w roku 2021 można otrzymać do ofert Biura Podróży ITAKA, Biura Podróży TUI, Biura Podróży REGO-BIS, Biura Podróży INDEX, Biura Turystyczno- Pielgrzymkowego FRATER i na wybrane kierunki: Czechy, Słowacja, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Włochy, Turcja, Węgry, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Słowenia, Rumunia, Grecja, Bułgaria, Rosja, Łotwa, Litwa, Białoruś, Ukraina, Austria, Szwecja, Szwajcaria, Dania, Finlandia, Norwegia, Wielka Brytania, Gruzja, Cypr, Hiszpania, Portugalia.

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest zakupienie oferty w firmie obsługującej Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych SANPRO SYNERGY Sp. z o.o. i załatwienie wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.


itakaTUI 
indexlogo frater

 oferta11 oferta dnia INDEX

  oferta22 

 

 SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE BIUR PODRÓŻY:  ITAKA,  TUI

 

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest zakupienie oferty w firmie obsługującej Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych tj. Biuro Podróży Partner i załatwienie wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem ZFŚS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami na stronach w/w Biur Podróży lub na naszej stronie.

Wszystkich informacji na temat ofert w/w Biur Podróży udzielają pracownicy Sanpro Synergy Sp. z o.o.  bezpośrednio w biurze, telefonicznie lub e-mailem.

 

KOMUNIKAT !!!

Sanpro Synergy Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej jest AGENTEM w/w Biur Podróży, dlatego też prosimy nie dzwonić i nie chodzić do innych salonów, biur agencyjnych w/w biur w celu uzyskania informacji o ofertach, ponieważ biura te nie są informacją turystyczną.

Komunikat dotyczy ofert z dofinansowaniem 
z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

 

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

w Dąbrowie Górniczej

 

CZYNNE 
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU:
   
07.00 – 16.00

 


KONTAKT TELEFONICZNY lub E-MAIL

 

32 792 76 87

32 792 86 05

32 792 86 06

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kontakt

Biuro Podróży PARTNER 32 792 86 05

ING BANK Śląski Spółka Akcyjna 
07 1050 1360 1000 0023 5973 0203

Rezerwacja:32 792 86 06
19 LAT
 • 
  Imię i Nazwisko:*
  E-mail:*
  Numer kontaktowy:*
  Nazwa imprezy:*
  Data rozpoczęcia imprezy:*
   / 
   / 
  Dodatkowe informacje:*
OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI