SJ Resorts - шаблон joomla Joomla

OBÓZ - JASTRZĘBIA GÓRA - 2024

January 13, 2024

JASTRZĘBIA GÓRA

Jastrzębia Góra położona jest w najwyższej części polskiego wybrzeża oraz najdalej wysuniętym punkcie naszego kraju w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Przyciąga rzesze turystów niepowtarzalnymi widokami, czystym przesyconym jodem powietrzem, malowniczym klifowym brzegiem, czystą wodą, piaszczystą plażą.

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy FENIKS położony we wschodniej części Jastrzębiej Góry. Cały teren ośrodka obejmuje 1,5 ha w całości jest zadrzewiony i ogrodzony.

Plaża: 300 metrów od obiektu, piaszczysta. Pokoje: 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: sale sportowe do gry w tenisa stołowego, cymbergaj, piłkarzyki, sale multimedialne, Wi-Fi na terenie całego ośrodka, boisko do piłki plażowej, sprzęt sportowy, wypożyczalnia rowerów, plac zabaw,  Mini Zoo. 

 

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

 •  

  1 dzień: Wyjazd według rozkładu jazdy. Przyjazd do Jastrzębiej Góry w godzinach późno popołudniowych. Zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, zapoznanie z regulaminami, kolacja, nocleg.

  2 – 9 dzień: Realizacja programu pobytu: wycieczka autokarowa na Hel, spacer po mieście, deptak, port rybacki, spacer szlakiem militarnym, zwiedzanie Fokarium – pokaz karmienia fok z prelekcją, wstęp do muzeum z wystawą „Ssaki naszego morza”, rejs statkiem po morzu. Zwiedzanie Latarni Morskiej w Rozewiu – w latarni mieści się muzeum latarnictwa z modelami dawnych latarń począwszy od starożytnej latarni na wyspie Faros. 1,5 godzinne wejście do Parku Wodnego Primavera. Wejście do Muzeum Figur Woskowych gdzie można spotkać najlepiej odwzorowane figury woskowe - postaci, które odegrały znaczącą rolę w kinowej, politycznej oraz sportowej historii ludzkości; do Motylarni, gdzie żyją motyle egzotyczne, które swobodnie latają między zwiedzającymi oraz do Parku Miniatur Latarni Morskich Bliza Park, gdzie zobaczymy wszystkie latarnie morskie zlokalizowane na polskim wybrzeża lecz w skali miniaturowej. Szczególnie ciekawe jest to, że wszystkie z nich zostały wykonane ręcznie w technice rzeźby w drewnie topolowym. Zajęcia sportowe: sportowe igrzyska kolonijne (gry sportowe, tor przeszkód, zabawy sprawnościowe, rozgrywki w siatkówkę plażową), gry zespołowe. Zajęcia integracyjne: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia plastyczne, NEPTUNALIA, Konkurs talentów kolonijnych, karaoke, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, konkurs rzeźb i budowli z piasku, występ gawędziarza kaszubskiego.

  10 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Jastrzębiej Góry w drogę powrotną. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

   


   

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
 • Co zabrać: ważną legitymację szkolną z numerem PESEL, mały plecak, odzież na różne warunki pogodowe, przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy, strój kąpielowy, klapki, nakrycie głowy, krem z filtrem UV.
 • Poradnik rodzica dostępny na stronie: www.partner-travel.pl
 • Kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć na 3 tygodnie przed planowanym wyjazdem. Bez karty uczestnik nie może pojechać na kolonie.
 • Zakwaterowanie dzieci odbywa się w pokojach według kryterium płci i wieku oraz w miarę możliwość życzeń dzieci. Z tych względów zastrzegamy sobie możliwość zwiększania bądź zmniejszania liczby łóżek w pokojach.
 • Plan zakwaterowania powstaje na kilka dni przed wyjazdem grupy. Prosimy aby zgłaszać prośby dotyczące zakwaterowania dzieci, które chciałyby dzielić pokój ze znajomymi dziećmi mailowo lub telefonicznie w miarę jak najwcześniej abyśmy mogli uwzględnić Państwa życzenia.
 • Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta. W celu otrzymania faktury prosimy o wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z danymi. Fakturę wystawiamy tylko na osobę zawierającą umowę!
 • Impreza turystyczna grupowa – minimalna liczba osób wymaganych, aby impreza turystyczna się odbyła to 35 osób.

WAŻNE INFORMACJE:

 • Rozkład jazdy dostępny na stronie: www.partner-travel.pl
 • Głównym miejscem wyjazdu jest Dąbrowa Górnicza.
 • Dostęp do atrakcji uzależniony od aktualnie obowiązujących wytycznych i przepisów prawa.
 • Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 • Program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 • W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży informujemy, że program kolonii będziemy się starać zrealizować w całości. Gdyby nie było możliwe zorganizowanie któregoś z punktu programowego będzie on zastąpiony inną atrakcją. • Połączenia antenowe realizowane są za dopłatą przy min. 8 osobach – realizację połączeń antenowych Organizator potwierdza telefonicznie lub e-mailem na 10 dni przed datą wyjazdu danej imprezy.
 • Na trasach dojazdowych możliwy jest przejazd busem, samochodem osobowym.
 • Miejsca w autokarze docelowym przydzielane są przez Organizatora. O numerze miejsca w autokarze informuje Organizator lub przedstawiciel organizatora w dniu wyjazdu, przed wejściem do autokaru.
 • Limit bagażu – 15 kg/osoba.
 • Prosimy Klientów o przybycie na miejsce zbiórki 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

 

Lp.

TERMIN

CENA OD OSOBY

1.

21.07-30.07.2024

2520,00 zł

 

CENA OBEJMUJE: przejazd autokarem, zakwaterowanie (9 noclegów), wyżywienie 4x dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja), suchy prowiant na drogę powrotną, ognisko z pieczeniem kiełbasek, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW 10 000 PLN TU SIGNAL IDUNA, wycieczkę autokarową na Hel, rejs statkiem, bilety wstępu: Muzeum Figur Woskowych, Motylarnii, Parku Miniaturowych Latarni Morskich i Domku do góry nogami, Parku Wodnego, Fokarium na Helu, latarni morskiej w Rozewie, realizację programu, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2,00 zł/os., Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2,00 zł/os., podatek VAT.

Wyżywienie: 4x dziennie. 

Transport: autokar klasy LUX.

Imię i Nazwisko:*
E-mail:*
Numer kontaktowy:*
Data rozpoczęcia imprezy:*
 / 
 / 
Dodatkowe informacje:*
Weryfikacja:

Usługi

 • Opieka pilota
 • Oferta z dofinansowaniem
 • Ubezpieczenie
 • Nocleg
 • Transport
 • Wyżywienie
 • Basen

Socjalny

664 983 553 
510 011 315 

Kontakt

Biuro Podróży PARTNER 32 792 86 05

ING BANK Śląski Spółka Akcyjna 
07 1050 1360 1000 0023 5973 0203

Rezerwacja:32 792 86 06
19 LAT
 • 
  Imię i Nazwisko:*
  E-mail:*
  Numer kontaktowy:*
  Data rozpoczęcia imprezy:*
   / 
   / 
  Dodatkowe informacje:*
  Weryfikacja:
OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI